poniedziałek, 19 czerwca 2017

FOUR Colours Grand Prix Inowrocław 2017

Otwarcia imprezy biegowej FOUR Colours Grand Prix Inowrocław 18 czerwca 2017 – Blue Run na 5 km i 10 km dokonała  Ewa Witkowska, wiceprezydent tego miasta. Na powyższym zdjęciu podczas krótkiej rozmowy ze spikerem tych zawodów Ryszardem Różyckim, mieszkańcem Tczewa. Sponsorem imprezy była Toyota Auto Jaworski Bydgoszcz.
Na wspólnym starcie do biegu na 5 i 10 km stanęło łącznie 471 zawodników, o kilkanaście więcej niż przed rokiem.
Z numerem startowym 345 zwycięzca biegu na dystansie 5 km Mateusz Goleniewski z Torunia, rocznik 1992, uzyskał czas 16,41 min.
Z numerem startowym 11 Andrzej Jaronowski z Brodnicy, rocznik 1993,  który z czasem 17,21 min zajął drugie miejsce na dystansie 5 km.
Z numerem startowym 71 Tomasz Rataczak z Janikowa.
Kolejny zawodnik startujący na 5 km z numerem 126 Grzegorz Jakś z Inowroclawia.
Zawodnik z numerem startowym 1058 Michał Senger z Gąsowa, biegnący na 10 km.
W żółtej koszulce z numerem startowym 275 Piotr Leszek Ślusarek z Torunia w biegu na 5 km.
W niebieskiej koszulce z numerem startowym 37 Jakub Makowiecki z Inowrocławia.
Z numerem startowym 297 Ewa Witkowska, wiceprezydent Inowrocławia pobiegła po raz kolejny na 5 km.
Pocieszającym jest, że w tym biegu uczestniczą całe rodziny, rodzice wraz ze swoimi dziećmi.
Każdy z biegaczy miał do swego buta doczepiony mierzący czas tzw. chip, obsługującej biegową imprezę firmy Best Regards, a konkretnie przez Marię Bocewicz, Account Manager.
Po starcie ze stadionowej bieżni 471 zawodników pobiegło po wyznaczonej trasie Inowrocławia. Kto jakie zajął miejsce, w następnym odcinku.