sobota, 30 czerwca 2018

Tolerado jak ser szwajcarski pełen dziur

Wspólne zdjęcie trzech najlepszych żeńskich drużyn w letniej edycji turnieju dzikich drużyn „Do Przerwy 0:1” rozegranego w sobotę 30 czerwca 2018 na gdańskiej Zaspie. Od lewej na zdjęciu zwycięski zespół Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk, srebrne medalistki Buntowniczki również z Lechii Gdańsk oraz zdobywczynie trzeciego miejsca GKS Żukowo.
Zwycięski zespół Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk wygrał wszystkie swoje cztery mecze, zdobywając komplet 12 punktów i strzelając łącznie 22 gole.
Puchar dla kapitan zespołu Zuzanny Urban i srebrne medale dla Buntowniczek z Lechii Gdańsk, 9 pkt i aż strzelone... 24 gole.
To zespół Buntowniczek wygrał w 15 minutowym meczu największą ilością zdobytych bramek aż 16:0 z zespołem Tolerado, co ukazuje powyższa tabela.
Puchar i brązowe medale dla zespołu GKS Żukowo, 6 pkt. i strzelonych 12 goli.
Czwarte miejsce wśród żeńskich zespołów zdobyły piłkarki ŁabaTbały z Pelplina, które wygrały jeden mecz z Tolerado (czarne stroje) aż 5:0, zdobywając 3 pkt. i łącznie strzelając 7 goli.
Na piątym miejscu uplasował się zespół Tolerado, grający w kontuzjowanym składzie i który nie strzelił choćby jednej honorowej bramki podczas czterech swoich meczów.