niedziela, 10 stycznia 2016

Kowalczys modelem w oczach Adamowicza

Do modela został przyrównany Andrzej Kowalczys, radny Rady Miasta Gdańska przez prezydenta Pawła Adamowicza. Tą opinię publicznie wygłosił prezydent podczas uroczystości otwarcia siedziby Rady Dzielnicy Przymorze Małe, która odbyła się 8 stycznia w budynku przy ulicy Czerwony Dwór 25.


Trwożącą ciszę panującą w oczekiwaniu na gości w nowym pomieszczeniu Rady Dzielnicy Przymorze Małe, z wyczuciem wypełnił Paweł Adamowicz, który w porę dostrzegł wchodzącego z gracją Andrzeja Kowalczysa. Prezydent doniośle stwierdził, że Kowalczys ma wyjątkowo smukłą sylwetkę, doskonale nadającą się na modela występującego... na wybiegu.


Stojący na powyższym zdjęciu obok Pawła Adamowicza po prawej Andrzej Kowalczys, w ogóle na taką modową ocenę nie zaprotestował. Stwierdził jedynie, że dużo czynnie uprawia sportu, bo gra systematycznie w tenisa ziemnego i w piłkę nożną. Nawet teraz zimą, grając na otwartym boisku przy ul. Traugutta we Wrzeszczu w dwóch meczach sylwestrowym i noworocznym..Pełnomocnik marszałka województwa pomorskiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, 57-letni Andrzej Kowalczys, istotnie jest nie tylko świetnie zorientowany w modowych trendach, bo nosi wąskie spodnie rurki i obcisłą marynarkę, ale i narzuca modę innym. Podczas niedawnej gali z okazji 70-lecia Klubu Sportowego Lechia Gdańsk, jako jedyny przywdział klubowy szal w biało zielonych barwach..
W takich barwach nosił też szal i czapeczkę z pomponem podczas rozgrywanego już od 11 lat na gdańskich Rozstajach piłkarskiego turnieju mikołajowego pn. Do przerwy 0:1.
Osobista stylistka - żona Magdalena, ma świetny gust i dba też o ojca ich dwóch córek 3-letniej Antoniny i 26-letniej Marty, chętnie robiąc sobie zdjęcia u boku modela męża.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz