poniedziałek, 4 stycznia 2016

Gadżet Lewandowskiego czy Kubicy cenniejszy?


Wielki finał 24. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę 10 stycznia 2016 na Targu Węglowym w Gdańsku. W tym roku Wielka Orkiestra zagra dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Po raz kolejny wielu wolontariuszy będzie zbierać pieniądze dla seniorów i pediatrii, tym razem wyposażając oddziały podstawowe, co umożliwi zakup sprzętu dla większej liczby szpitali, także tych małych.
Fundacja WOŚP oraz Alegro uruchomili serwis aukcyjny. Korzystanie z niego jest darmowe, a wpłaty za wygrane aukcje wpływają bezpośrednio na konto Fundacji.Dnia 4 stycznia 2016 o godz. 13.00 Miasto Gdańsk uruchomiło kilkanaście aukcji z unikatowymi przedmiotami (usługami) gadżetami związanymi z Gdańskiem, o czym zakomunikowano podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Szpitalu Specjalistycznym im. św. Wojciecha na gdańskiej Zaspie.Jest możliwość wylicytowania m.in. biało-czerwonej koszulki z autografami polskiej reprezentacji piłkarskiej, w tym również Roberta Lewandowskiego, o czym powiedziała prezentując ową koszulkę podczas konferencji prasowej Elżbieta Mikołajczak z Grupy LOTOS.Grupa ta, będąca sponsorem polskiej reprezentacji piłkarskiej, na licytację - dla futbolowej równowagi - wystawiła też reprezentacyjną koszulkę włoskiego klubu piłkarskiego Juventus Turyn również z autografami klubowych piłkarzy.Ze sportowych cennych gadżetów jest też wystawiony na licytację plastron z autografami polskich skoczków narciarskich, koszulka z autografem siatkarza Mateusza Miki (po raz drugi z rzędu wybranego na najlepszego sportowca Gdańska), piłka nożna z autografem Roberta Lewandowskiego oraz sportowy kombinezon polskiego rajdowca samochodowego Roberta Kubicy, który na zdjęciu powyżej prezentuje Elżbieta Mikołajczak z Grupy LOTOS.
Grupy będącej złotym sponsorem koncertu finałowego na Targu Węglowym w Gdańsku, który rozpocznie się 10 stycznia o godz. 14.00, a zakończy o godz, 21.00. Zagrają m.in. Sound'n Grace, Natalia Nykiel, Liber, Jamal i inni.
Nie zabraknie tradycyjnego „światełka do nieba” około godz, 19.50 i pokazu sztucznych ogni. Warto się wybrać na finałowy koncert i wziąć udział w licytacji sportowych gadżetów. Ciekawe, jaki gadżet dwóch Robertów osiągnie najwyższą cenę, czy ten piłkarski Lewandowskiego, czy ten samochodowo-rajdowy Kubicy?


Wła-49 (amerski49@wp.pl)
Fot. Włodzimierz Amerski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz