niedziela, 24 stycznia 2016

One bez głów, Oni z czarnymi myślami

Tłumy waliły na XIII Targi Ślub i Wesele. Dwudniowa impreza 23-24 stycznia (sobota-niedziela) zgromadziła w hali gdańskiej AWFiS przy ul. Kazimierza Górskiego, ponad 180 wystawców.

Wśród gości, po wykupieniu biletu w cenie 15 zł za wstęp, przeważały młode pary, przy czym panowie zainteresowani byli przygotowywaniem drinków, a panie wyborem sukni ślubnej. Większość damskich manekinów – nie wiedzieć czemu - była bez głów, zatem uwaga łatwiej skupiała się na kroju.

Z katalogu targowego można było się dowiedzieć od Gabriela Jażdżewskiego, właściciela firmy Gustowne Wesele, że wiele z młodych panien w 2016 roku zdecyduje się na dwuczęściowe suknie ślubne. Częściej zobaczymy też długie rękawy i dekolty na... plecach. Warto pamiętać, aby suknia była dobrze dobrana do sylwetki panny młodej.

Manekiny białych sukien dla panny młodej były bez głów, ale za to dla pana młodego manekiny prezentujące garnitury owszem miały głowy, ale - też nie wiedzieć czemu – były czarne jak smoła. Być może panny młode istotnie tracą głowę przy podejmowaniu decyzji wyjścia za mąż, zaś ich wybrańcy mają w głowach czarne myśli, przed wypowiedzeniem na ślubnym kobiercu ostatecznego „tak, zgadzam się”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz