czwartek, 12 maja 2016

Nowe biuro posła Andrzeja Jaworskiego

Otwarcie biura posła na Sejm RP Andrzeja Jaworskiego odbyło się 10 maja 2016 roku. Nowa siedziba parlamentarzysty znajduje się w samym centrum Gdańska Wrzeszcza, przy al. Grunwaldzkiej 53, tuż obok pomnika ikony Solidarności Anny Walentynowicz.


Otwarcie poprzedziło złożenie kwiatów pod pomnikiem ikony Solidarności oraz wspólna modlitwa. W wydarzeniu tym wzięli udział Biskupi Archidiecezji Gdańskiej Wiesław Szlachetka
i Zbigniew Zieliński, którzy dokonali poświęcenia placówki. Uczestniczyli też samorządowcy z całego województwa pomorskiego, w tym radni Miasta Gdańska, pracownicy instytucji publicznych, najbliżsi współpracownicy, rodzina, przyjaciele oraz działacze Prawa i Sprawiedliwości. Po części oficjalnej poseł spotkał się z mieszkańcami Gdańska, którzy opowiadali o swoim problemach, a także prosili o interwencje w kluczowych dla Gdańska i Pomorza inwestycjach.
Podczas otwarcia biura poselskiego Andrzej Jaworski odsłonił wystawę „Rodzina Bogiem Silna”, której autorami jest społeczność Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”. Będzie można ją oglądać w biurze do końca tygodnia. Jak sam zapowiada nie jest to jedyna aktywność, którą w najbliższym czasie poseł planuje zorganizować.
.


- Zdecydowałem się na zmianę siedziby biura poselskiego, bowiem poprzednie było zbyt małe do realizacji wszystkich działań i trudno dostępne dla mieszkańców Gdańska. W nowym biurze będę mógł spotkać się z większą ilością osób. Liczę, że dobrze skomunikowane biuro, będzie zachętą do odwiedzin dla zabieganych Gdańszczan. A moje biuro będzie dla nich zawsze szeroko otwarte. 
Nowe biuro to również miejsce spotkań dla stowarzyszeń, fundacji, organizacji patriotycznych i katolickich, z którymi od wielu lat współpracuję.Po symbolicznym przecięciu okolicznościowego tortu poseł powiedział także: - Z uwagi na duże zainteresowanie, już niebawem ponownie uruchomimy wsparcie prawne dla mieszkańców Gdańska. Już planujemy zorganizować szereg wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych oraz społecznych, o których będziemy na bieżąco informować na stronie internetowej i portalach społecznościowych. Liczę na to, że dzięki lepszej lokalizację biura zdecydowanie ożywię działalność struktur partii w Gdańsku i innych miejscowościach okręgu wyborczego nr 25 – powiedział Andrzej Jaworski.
Biuro parlamentarzysty czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 – 16.00, a w razie potrzeby będą prowadzone weekendowe dyżury asystentów posła Jaworskiego.
Każdy kto chce umówi się na spotkanie z posłem proszony jest o kontakt mailowy: biuro@jaworski.info bądź telefoniczny, pod nr 502-227-746.

Źródło: Hubert Grzegorczyk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz