poniedziałek, 26 czerwca 2017

„Do Przerwy 0:1”, sezon zaczynamy na Traugutta!

W sobotę 1 lipca 2017 radny Miasta Gdańska Andrzej Kowalczys wraz z Gdańską Fundacją Dobroczynności zapraszają na boisko przy ulicy Traugutta 29 we Wrzeszczu, na kolejną edycję turnieju dzikich drużyn „Do Przerwy 0:1”.
Emocje związane z rozgrywkami polskiej Ekstraklasy dopiero przed nami. Reprezentacja po pokonaniu 3:1 Rumunii również odpoczywa, tak więc możemy skoncentrować się na turnieju dzikich drużyn „Do przerwy 0:1”.
- Długo kazaliśmy czekać naszym podwórkowym futbolistom, więc z pewnością zdążyli zatęsknić za organizowanym przez nas turniejem. Mam nadzieję, że ten głód turniejowej piłki będzie widoczny w sobotę1 lipca na boisku przy ulicy Traugutta, gdzie zagościmy po raz drugi w naszej 13-letniej historii mówi Andrzej Kowalczys, pomysłodawca turnieju piłkarskiego „Do Przerwy 0:1”. Od razu uspokajam, że nie odwracamy się od Przymorza i Zaspy.
To tam w 2004 roku zrodził się nasz turniej i od wielu lat z wielką radością gramy tam w piłkę. W tym roku zaczynamy jednak na Traugutta, korzystając z zaproszenia Gdańskiego Ośrodka Sportu. Przy okazji podziękowania dla dyrektora Leszka Paszkowskiego i jego Zespołu za pomoc w organizacji wiosennej edycji - dodaje organizator imprezy.
Do udziału w lipcowym turnieju zapraszamy 6-osobowe drużyny piłkarskie, w tym dziewczęce, rocznik 2005 i młodsi, rocznik 2002/2004, rocznik 1999/2001 i rocznik 1998 i starsi. Zapraszamy również zespoły rodzinne, najlepiej drużyny złożone z wielopokoleniowej rodziny.
Zapisy od godz. 9.00 na stadionie w Gdańsku przy ul. Traugutta 29 (boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią – za trybuną główną starego stadionu Lechii Gdańsk). Początek turnieju o godz. 10.00. Przypominamy, że zespołom niepełnoletnim, przez cały czas trwania turnieju musi towarzyszyć dorosły opiekun. Za udział w turnieju nie są pobierane żadne opłaty!
Niezwykle ważna dla nas jest postawa fair play na boisku! Puchary w tej kategorii funduje Bogdan Oleszek, Przewodniczący Rady Miasta Gdańska.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz