wtorek, 20 czerwca 2017

Kabanosy dla... Roberta Janowskiego z „Jaka to melodia”

Pakiet startowy otrzymał piosenkarz Robert Janowski, który był gościem specjalnym biegu Toyota Jaworski Blue Run w Inowrocławiu 18.06.2017. Upominek w postaci… paczki kabanosów, biegowej koszulki oraz płynu energetycznego wręczył na scenie Teatru Letniego dyrektor imprezy Waldemar Kwiatkowski w asyście spikera Ryszarda Różyckiego.

Teatr Letni w Inowrocławiu podczas koncertu Roberta Janowskiego i Agaty Dąbrowskiej był pełen widzów.

Niektórzy widzowie Teatru Letniego w Inowrocławiu podczas ponad godzinnego koncertu podrywali się do tańców. Polski piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, prezenter telewizyjny i dziennikarz radiowy Robert Mariusz Janowski, ur. 22 marca 1961 w Inowrocławiu, kilkakrotnie nawiązywał ze sceny do miasta swego urodzenia i dzieciństwa.

Robert Janowski i Agata Dąbrowska wraz z zespołem muzycznym z programu "Jaka to melodia" wystąpili w Teatrze Letnim w Inowrocławiu, zlokalizowanym tuż obok stadionu piłkarsko-lekkoatletycznego.

Na koniec koncertu, z wykształcenia lekarz weterynarii Robert Mariusz Janowski wykonał utwór pt. Niepokonani, adresując go do biegaczy jak i do siebie oraz do Zarządu TVP. A to z tego względu, gdyż ten 20-letni prezenter popularnego programu „Jaka to melodia” nie zgodził się na stawiane przez TVP nowe warunki współpracy i zrezygnował z dalszego prowadzenia programu. Ponoć wśród zmian, które zaproponowała telewizja, to m.in. znacznie mniejsze wynagrodzenie i wprowadzenie do teleturnieju pieśni patriotycznych.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz