wtorek, 4 lipca 2017

Francja już nie jest Francją...

Na międzynarodowej konferencji pt. „Miasta Integrujące. Integracja = Bezpieczeństwo" nikt nie zaprotestował, kiedy filozof dr Andrzej Cezary Leszczyński (na zdjęciu powyżej) z Uniwersytetu Gdańskiego (autor trzech książek oraz ponad 200 rozpraw, szkiców i tekstów popularnych), publicznie zaproponował, aby polskich ksenofobów lękających się obcych, samolotami tanich linii lotniczych, na koszt samorządów transportować do Paryża. Po to, aby zobaczyli jak w praktyce wygląda wspólna egzystencja różnych narodowości.
Takich ksenofobów obecnie mamy w naszym kraju znaczną i to rosnącą ilość. Z sondażu CBOS wynika, że ponad 70 proc. Polaków jest przeciwna przyjęciu w naszym kraju części z przybyłych do Europy uchodźców z Bliskiego Wschodu lub Afryki.
Poniższy link polecam uczestnikom konferencji, a zwłaszcza dr Andrzejowi Cezaremu Leszczyńskiemu z Uniwersytetu Gdańskiego, z zastrzeżeniem, że dokumentalny filmik z "demokratycznej" z nazwy jeszcze Francji, z uwagi na drastyczność utrwalonych zdarzeń, nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. 
http://vod.gazetapolska.pl/16095-tylko-dla-doroslych-18-francja-juz-nie-jest-francja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz