poniedziałek, 3 lipca 2017

Kwiatki jadalne dla "Miast w Internecie"

Kwiatki jadalne ozdabiały półmiski warzywne podczas wieczoru integracyjnego w jelitkowskiej restauracji „Nad Potokiem”, na którą zaproszono licznych uczestników 21. Konferencji "Miasta w Internecie", odbywającej się w dniach 28-30 czerwca 2017 w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.
Ozdobne warzywa i kwiatki jadalne, to doskonały pomysł i realizacja przez Zofię Zienkiewicz, właścicielkę Ogrodnictwa Lawenda w Gdańsku Oruni.
Muszę przyznać, że okazale prezentowały się półmiski pełne różnych warzyw ozdobione jadalnymi kwiatami.
W oddzielnym stanowisku, nieco wystawionym na zewnątrz lokalu, grillowano zarówno mięso, wędliny jak i ryby.
Obok na dużym stole znajdowały się różne dodatki do grillowanych potraw.
Liczni goście wieczoru integracyjnego, uczestnicy krajowej konferencji „Miasta w Internecie”, najczęściej konsumowali grillowaną polędwicę i dorsza.
Byli też amatorzy na naszą narodowa potrawę, czyli bigos, który w mojej ocenie był zbyt kwaśny.
Redaktorowi Markowi Baranowi (na powyższym zdjęciu) najbardziej smakował grillowany dorsz, który można było też dostać późnym wieczorem, nawet tuż przed północą.
Podczas tego integracyjnego wieczoru w jelitkowskiej restauracji "Nad Potokiem", na ozdoby ułożone w różnych miejscach lokalu, składały się cztery warzywa: ogórek, papryka, pomidor i ziemniak.
Na wieczór integracyjny, do restauracji "Nad Potokiem", licznych uczestników ogólnopolskiej konferencji internetowej zaprosił jakże gościnny prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Tak samo uczynił podczas pierwszego wieczoru trwania konferencji, tj. na Cyfrowe Barbados do Restauracji Barbados, Lubrow przy ulicy Karmelickiej w Gdańsku. Tam nie byłem, ale jak mówią znajomi, też było sympatycznie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz