środa, 5 kwietnia 2017

Najlepsi z najlepszych – rozstrzygnięto konkurs Tourism Trends Awards

Podczas konferencji Nowe Trendy w Turystyce Gdańsk 2017 wyłoniono zwycięzców prestiżowego, branżowego konkursu Tourism Trends Awards. 

Z trzech finalistów, każdej z czterech kategorii, wybrano tych najlepszych, a wyniki zostały ogłoszone podczas wieczornego bankietu, który odbył się w prawdziwym bunkrze.
Aby dostać się do wnętrza bunkra trzeba było mieć potwierdzoną odpowiednią aplikację o czym przy wejściu przekonał się Krzysztof Nowotarski, przewodniczący Zarządu Dzielnicy Gdańsk Kokoszki.
To z jakże ciekawskim Krzysztofem Nowotarskim, popijając przydzielone nam po trzy drinki i oczekując na ogłoszenie wyników konkursu, podziwialiśmy długie jakże smukłe nogi.
W niezbyt ciekawej scenografii klopa, dowiedzieliśmy się, że zwycięzcami Tourism Trends Awards zostali: Fundacja Ruszaj w Drogę, QB Mobile, Kazimierz-tour.pl oraz Kapitan Parawan.
Aby znaleźć się w gronie finalistów, trzeba było przedstawić naprawdę mocną ofertę. Dlatego też, już samo pojawienie się na podium konkursu jest sporym wyróżnieniem. Prawa konkursów są jednak nieubłagane i zwycięzca może być tylko jeden. Podczas konferencji Nowe Trendy w Turystyce, każdy uczestnik ostatniego etapu TTA zaprezentował 3-minutowy pokaz swojego produktu.
Wystąpienia i ofertę na bieżąco oceniało 5-osobowe jury w składzie: Jacek Rozenek, Łukasz Wysocki, Jacek Kotarbiński, Sylwia Banaszewska i Sebastian Grabowski, później podczas bunkrowego bankietu pozując do wspólnego pamiątkowego zdjęcia.
Napięcie sięgnęło zenitu o 19.30, kiedy podczas owego bankietu w prawdziwym bunkrze powojennym, znajdującym się obok siedziby Poczty Polskiej w Gdańsku, poznaliśmy zwycięzców.
W kategorii Debiut Roku najlepsza okazała się Fundacja „Ruszaj w Drogę”. W kategorii IT dla Turystki, bezkonkurencyjną ofertę przedstawiła QB Mobile. Najlepszy w kategorii Nowa Oferta Turystyczna okazał się Kazimierz-tour.pl – Eko-busiki Kazimierz Dolny.
Natomiast zwycięzcą kategorii Kampania Produktu Turystycznego został Kapitan Parawan z Darłowa. Multimedalistą okazał się ów Kapitan Parawan, gdyż to właśnie ta firma otrzymała dodatkowe wyróżnienie – nagrodę publiczności.
Organizatorzy konferencji „Nowe trendy w turystyce” serdecznie gratulowali i dziękowali wszystkim uczestnikom za udział w tej dorocznej imprezie. W tym też memu znajomemu z AWFiS Gdańsk Jakubowi Ryfa (na powyższym zdjęciu drugi z prawej), który po studiach założył rodzinę, ma dwójkę dzieci i obecnie prowadzi firmę JOYEVENT.PL zajmującą się kompleksową organizacją integracyjnych wyjazdów dla firm, imprez i pikników firmowych na terenie Trójmiasta i okolic.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim współorganizatorom oraz uczestnikom i już teraz zapraszamy na kolejną edycję” - podsumował spotkanie Łukasz Wysocki, prezes GOT/GCB.
Liczni goście na bunkrowym bankiecie dowiedzieli się, że 9. Nowe Trendy w Turystyce odbędą się już 6 kwietnia 2018 roku.
Bacznie czuwający nad przebiegiem imprezy i serwowanym menu Michał Brandt, Starszy Specjalista ds. Promocji i Marketingu Biznesowego już teraz zachęca do jak najszybszej rejestracji...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz