wtorek, 4 kwietnia 2017

FREE TIME FESTIWAL Gdańsk 2017

Fantastyczna frekwencja, doskonała atmosfera, widowiskowe pokazy - między innymi trialu rowerowego, mnóstwo konkursów, zabaw i aktywności sportowych, pozytywne komentarze uczestników i podziękowania od Wystawców potwierdzają potencjał wydarzenia. Czas 1-2 kwietnia 2017, miejsce Gdańsk AMBEREXPO.
BIKE FESTIWAL, to największa tego typu impreza w Polsce, inaugurująca sezon rowerowy. Wielu wystawców prowadziło sprzedaż swoich produktów w specjalnych targowych cenach.
BIKE FESTIWAL promował rowerowy styl życia, skupiał producentów, dystrybutorów oraz salony i serwisy rowerowe.
Odwiedzający mieli niepowtarzalną okazję do zapoznania się z nowościami rynku i bezpośredniego kontaktu z ekspertami.
Festiwalowi towarzyszyło szereg wydarzeń i atrakcji.
Po raz pierwszy w Polsce odbyły się Mistrzostwa STRIDER RACING – zawody na rowerkach biegowych dla dzieci. Młodzi zwycięscy, startujący dla zachowania bezpieczeństwa w rowerowych kaskach, w nagrodę otrzymywali małe pucharki. Takie mistrzostwa cyklicznie odbywają się już w 26 krajach.
Po raz drugi podczas BIKE FESTIWAL odbył się konkurs na stylizację roweru w klimacie sagi Gwiezdne Wojny STAR WARS BIKE.
Podczas organizowanych co godzinę na scenie (HALA A) konkursów dla publiczności było można wygrać fantastyczne nagrody: rowery, stroje, akcesoria i kosmetyki rowerowe.
Na najmłodszych czekała strefa zabawy i edukacji, m. in. Akademia Bezpiecznej Jazdy, mini miasteczko ruchu drogowego, szkolenia pierwszej pomocy, gry i zabawy z animatorami.
Termin wydarzenia nieprzypadkowo zbiegał się z inauguracją wiosenno-letniego sezonu rowerowego - na terenach zewnętrznych powstał parking rowerowy oraz stanowiska serwisowe, na których pod okiem specjalistów z Bike On Wax oraz Expand, było można przygotować rowery do sezonu.

W ramach salonu E-Mobility Expo na specjalnie przygotowanym torze przeprowadzane były testy innowacyjnych rowerów i pojazdów napędzanych energią elektryczną.

Spore zainteresowanie wzbudzała wystawa i spotkania z konstruktorami rowerów nietypowych. Na dwóch z nich kręcąc pedałami, w ruch wprowadzało się sokowirówki wyciskając z owoców zdrowotne soki.
Gościem specjalnym Festiwalu był Rafał Gręźlikowski – jednonogi rowerowy podróżnik, który z zaciekawieniem opowiadał o swoich rowerowych wyprawach, w tym także zimowych. Jego pasją są rowerowe podróże po zamkach polskich i ich ruinach, których w naszym kraju jest około pięćset.

Rafał Gręźlikowski otrzymał voucher od Aleksandry Góreckiej-Ostrowskiej, specjalistki ds. marketingu i sprzedaży na weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim.

Pozując do zdjęcia na tle hotelowej reklamy, Rafał Gręźlikowski zapowiedział, że tego lata wybiera się swoim rowerem na zwiedzanie zamków w Szkocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz