środa, 26 kwietnia 2017

Dulkiewicz nie zapomniała o Bojanowskim

Aleksandra Dulkiewiecz, wiceprezydent Gdańska ds. gospodarczych, odebrała jedną z czterech dziękczynnych statuetek od organizatorów V Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego, który tradycyjnie odbył się w Gdańsku w dniach 25-26 kwietnia 2017. Statuetkę za finansowe i merytoryczne wsparcie tej dorocznej ogólnopolskiej imprezy wręczył Krzysztof Karaś, Prezes Europejskiego Centrum Biznesu.
Dziękując za przyznaną statuetkę, nowa wiceprezydent Gdańska ds. gospodarczych Aleksandra Dulkiewicz publicznie powiedziała, że to wyróżnienie bardziej należy się jej poprzednikowi, czyli obecnemu w sali konferencyjnej Europejskiego Centrum Solidarności, dotychczasowemu wiceprezydentowi Gdańska Andrzejowi Bojanowskiemu, który od początku jest orędownikiem tego szczytu energetycznego. Stwierdzenie to zostało przyjęte gromkim aplauzem.
Dziękczynną statuetkę za pomoc w organizacji V Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego, przyznano też gdańskiej Grupie Energa. Zamiast ktoś z Zarządu tej renomowanej firmy, statuetkę odebrał Adam Kasprzyk, nowy rzecznik prasowy Grupy Energa. Po namyśle, zabierając głos publicznie, powiedział, że teraz w tej firmie pod nowym zarządem będzie po nowemu, czyli nieco inaczej.
Grupa Energa jest jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej.
Po części oficjalnej wystąpiło trio muzyczne Zagan Acoustic, założone przez studentów Akademii Muzycznej w Gdańsku.
Liderem zespołu jest Daria Zaradkiewicz, młoda i utalentowana artystka, która spędziła we Francji wiele miesięcy poświęcając się swojej pasji - piosence francuskiej. Jest laureatką XII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Francuskiej w Radziejowie oraz zwyciężczynią Szansy na sukces w programie z Grzegorzem Turnauem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz