niedziela, 18 września 2016

Dynamit i kamikaze na gali

Do czwartej nad ranem 18 września 2016 roku (niedziela) bawiło się prawie osiemset gości na jubileuszowej Gali 25-lecia Zakładów Mięsnych Nowak.
Impreza odbyła się w gdańskim Amber Expo. Do tańców przygrywał zespół Sweat Beat oraz dyskdżokej Maciej Szulc. Parkiet wypełniony był parami tanecznymi i osobami tańczącymi solo. Przeważały jakże urocze i jakże elegancko ubrane doskonale poruszające się na parkiecie kobiety. 
Jako dyplomowany choreograf, w asyście znawczyni klasycznego baletu, dokonaliśmy samozwańczego wyboru najładniej tańczącej pary. Wybór był bardzo trudny. Wybraną tancerkę określiliśmy jako dynamit, bo tyle ma w sobie energii. Jej tanecznego partnera uznaliśmy jako kamikaze, bo odważył się tańczyć z takim niewybuchem.
Oboje dosłownie szaleli na parkiecie wykonując przeróżne figury.

Dowiedziałem się, że tą doskonałą tancerką jest Anita Klamann, z Pomorskiego Centrum Mięsnego, zajmująca się obsługa klientów. Jej galowy partner taneczny, to Artur Szczodrowski, zajmujący się w firmie Nowak fakturowaniem.
„Dynamit” powiedziała nam, że nie spodziewała się, że „kamikaze' tak doskonale tańczy... Przekonała się o tym dopiero podczas jubileuszowej gali 25-lecia Zakładów Mięsnych Nowak, z której relację przekażę wkrótce.

Fot. Włodzimierz Amerski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz