poniedziałek, 19 września 2016

Rozbłyskująca Kometa pojawiła się w Gdańsku!


Rozbłyskująca Kometa pojawiła się w gdańskim Amber Expo, na Gali 25-lecia Zakładów Mięsnych Nowak.
To rozświetlające się wysokie ciało niebieskie, poruszające się w układzie planetarnym z udziałem około 800 galowych gości, na krótko lub nieco na dłużej pojawiało się w pobliżu Gwiazdy centralnej. Tą Gwiazdą była niższa od Komety wzrostem Natalia Nowak, córka małżeństwa Wiotetty i Zbigniewa Nowaków. Kometa i Gwiazda oprócz tańców, mają jeszcze inne wspólne zainteresowania, rejestrowania aparatami cyfrowymi wszystkiego ciekawego co ujrzą i co interesującego wydarza się na kuli ziemskiej.

Gwiazda w ziemskim układzie upodabnia się do swojej rodzicielki i po niej odziedziczyła talent do tańczenia. Po części oficjalnej podczas gali, małżeństwo Wioletty i Zbigniewa Nowaków, jako pierwsza para wyszła na taneczny parkiet. Po chwili tą drugą parą, była Gwiazda i Kometa.

Kometa i Gwiazda, jako taneczna para, pięknie się prezentowała na tle niebieskich rozświetlonych gwiazdeczek, sięgających z Ziemi do nieba.

Obie pary jakże były do siebie upodobnione, panowie w ciemnych garniturach i muszkach, zaś panie w czerwonych strojach.

Te dwie pary porwały za sobą do tańców prawie osiemset galowych gości. Na parkiecie zaczęło się robić coraz ciaśniej, a Kometa jeszcze bardziej rozbłysła. Tą Kometą – jak udało mi się z nią ustalić – jest Roch Paździerski, studiujący prawo oraz finanse i rachunkowość na trzecim roku Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Jest to polska niepubliczna uczelnia akademicka, specjalizująca się w zakresie nauk ekonomicznych, humanistycznych i prawnych. Posiada ona trzy najbardziej prestiżowe akredytacje: AACSB, AMBA i EQUIS. 
Na tej warszawskiej uczelni niepublicznej, prawo studiuje też gdańska Gwiazda. Być może niebawem dowiemy się, co wyniknie w najbliższej przyszłości z tego planetarnego przelatywania warszawskiej Komety obok gdańskiej Gwiazdy?

Fot. Włodzimierz Amerski


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz