piątek, 30 grudnia 2016

ROBYG zakupił działki w Gdańsku za 10 mln euro

 
Grupa ROBYG zawarła umowę zobowiązującą w sprawie zakupu nieruchomości o powierzchni 4,6 ha w Gdańsku   Śródmieście. Wartość transakcji wynosi 10 mln euro. Spółka szacuje, że projekt daje możliwość wybudowania powierzchni mieszkaniowej, komercyjnej i usługowej o łącznej powierzchni użytkowej ok. 54.000 m kw.

ROBYG prowadzi w Gdańsku 7 inwestycji w następujących dzielnicach: Jasień, Letnica, Piecki-Migowo, Wrzeszcz oraz Zaspa. Spółka w Warszawie posiada 8 inwestycji w takich dzielnicach, jak: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów na Pradze Południe, Białołęce i Ursynowie. Wszystkie mieszkania w ofercie ROBYG są wyposażone bezpłatnie w technologię Smart House. Grupa oferuje także mieszkania, które kwalifikują się do programu MdM.
- W Gdańsku ROBYG zrealizował ponad 3900 lokali, a w budowie posiada kolejnych ok. 1900 w ramach 7 inwestycji w 5 dzielnicach. Śródmieście to kolejna atrakcyjna lokalizacja, którą spółka wprowadzi do swojej oferty. Perspektywy dla rynku nieruchomości w Gdańsku są bardzo korzystne. Ze względu na duże zapotrzebowanie na nowe lokale popyt nadal przewyższa podaż, mimo coraz większej liczby budowanych rokrocznie mieszkań - mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA (na powyższym zdjęciu) . 
ROBYG buduje mieszkania, które posiadają jeden z najkorzystniejszych na rynku stosunków jakości do ceny, wpływ ma na to m. in. technologia Smart House, którą deweloper instaluje w standardzie w każdym lokalu. Oznacza to, że klient otrzymuje za darmo, wraz z zakupionym mieszkaniem, nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają zdalne sterowanie pracą domowych urządzeń. Smart House przekłada się również na realne oszczędności ponieważ system pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd nawet do 30 procent.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz