piątek, 24 czerwca 2016

Gracjana

O imieniu Gracjana była zatrudniona hostessa na jednym z wielu pawilonów podczas 14. Bałtyckich Targach Militarnych, które odbyły się w Gdańsku w dniach 20-22 czerwca 2016 r. z udziałem ponad 140 firm z 15 krajów. Przyznaję, że z takim imieniem spotkałem się po raz pierwszy.


Hostessa - jak mi powiedziała - pochodzi z Lęborka, a mieszka w Gdyni. Mnie zaintrygowało pochodzenie i znaczenie tego imienia. Gracjana imieniny obchodzi 23 października.
Z opracowania imiennika autorstwa Anny Bilskiej i Edwarda Gardasiewicza wyczytałem, że liczba imienia Gracjana wynosi 1. Typowe numerologiczne Jedynki to indywidualiści, pionierzy i zdobywcy. To wibracja dynamiczna, która zachęca do działania. Jedynki doskonale wiedzą czego chcą od świata i nie wahają się po to sięgać. Numerologiczna 1 podkreśla również potrzebę silnego skupienia uwagi na sobie, co czasem może być odbierane jako wada. Inne mankamenty charakteru reprezentowane przez numerologiczną Jedynkę to rozrzutność, brak praktycznego podejścia do codzienności, życie chwilą.
Zawody preferowane dla liczby imienia 1 związane są z aktywnością i zdolnością natychmiastowej mobilizacji sił np.: żołnierz, strażak, ratownik, sportowiec, kierownik instytucji itp. Miejsca istotne dla liczby imienia 1 - areny sportowe, forty, warownie, tereny piaszczyste, nowe i niezaludnione przestrzenie. Pomyślny kierunek dla liczby imienia 1 - wschód.
Intuicja - Osoby o imieniu Gracjana są zwykle pewne zwycięstwa, co niejednokrotnie zastępuje intuicję.Uczuciowość i emocjonalność - Gracjana nie hamuje uczuć i emocji.
Seksualność i zmysłowość - w sypialni Gracjana jest nie do zdarcia, preferuje szybki i odważny seks.
381 miejsce na liście najczęściej nadawanych imion w Polsce.
200 miejsce wśród najpopularniejszych imion dla dziewczynek.
0.01 proc. dziewczynek urodzonych po 2004 roku ma na imię Gracjana.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz