sobota, 18 czerwca 2016

Karnowski z ręką na temblaku

Plotkarskie media donoszą, że w związku Moniki i Zbigniewa Zamachowskich nastąpił kolejny kryzys. Aktor coraz bardziej cierpi, ponieważ rzadko widuje dzieci z poprzedniego małżeństwa, a dziennikarka nie ma już siły, by walczyć o ich sympatię.

 
Monika Zamachowska jak zwykle z gracją poprowadziła trzydniowy Europejski Kongres Finansowy, który w dniach 13-15 czerwca 2016 odbył się w Sopocie. Nic nie wskazywało na to, że psychicznie cierpi.

Bardziej chyba cierpi, ale to fizycznie Jacek Karnowski, prezydent Sopotu, który pierwszego dnia kongresu powitał wielu gości w hotelu Sheraton z prawą ręką trzymaną na temblaku. Można się domyślać, że podobnie jak swego czasu brytyjska księżniczka Anna również i on spadł z konia. Toż to na hipodromie w Sopot Wyścigi również przez trzy dni, tuż przed Kongresem, rozgrywane były Międzynarodowe Zawody w Skokach CSIO. Niewykluczone, że Karnowski dał się namówić na konną jazdę i po prostu spadł z konia i się poturbował.

Nawet były premier Jan Krzysztof Bielecki, przewodniczący Rady Programowej Europejskiego Kongresu Finansowego przy powitaniach na scenie miał dylemat jaką dłoń uścisnąć prezydentowi Sopotu? Czy tą obolałą prawą spoczywającą na temblaku czy też tą sprawniejszą lewą?

Nadmieńmy, że karierę samorządowca 53-letni Karnowski rozpoczął mając 26 lat. Został wtedy radnym i wiceprezydentem Sopotu. Już piątą kadencję jest prezydentem. Obecnie wraz z koalicją stawia sobie za cel m.in. budowę szpitala geriatrycznego (jak znalazł) oraz rozbudowę szpitala reumatologicznego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz