czwartek, 30 czerwca 2016

Do Przerwy 0:1… gramy dalej!

Korzystając z gorączki Euro 2016, w sobotę 2 lipca 2016, na letnią edycję turnieju dzikich drużyn „Do Przerwy 0:1”, zapraszają na boiska Przymorza i Zaspy, główny organizator turnieju Andrzej Kowalczys wraz z Gdańską Fundacją Dobroczynności.
Emocje związane z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, które odbywają się na boiskach Francji towarzyszą nam od kilku tygodni. Najbliższe zawody, to idealna propozycja dla tych, którzy chcą naładować akumulatory przed wieczornymi emocjami związanymi z Euro 2016. Kto wie, może wśród nas znajdą się przyszli reprezentanci Polski, uczestnicy mistrzostw świata i Europy!
- W trakcie czerwcowych zawodów, w których uczestniczyło 55 drużyn, świętowaliśmy 12 urodziny. Jak widać, nie zwalniamy tempa i gramy dalej – mówi Andrzej Kowalczys, pomysłodawca Do Przerwy 0:1, radny miasta Gdańska. - Zapraszamy wszystkich, dzieci
i młodzież, chłopaków i dziewczyny. Wszystkich, którzy kochają piłkę nożną i pozytywne emocje z nią związane - zachęca Andrzej Kowalczys.

Do udziału w lipcowym turnieju zapraszamy 6-osobowe drużyny piłkarskie, w tym dziewczęce, rocznik 2004 i młodsi, rocznik 2001/2003, rocznik 1998/2000 i rocznik 1997 i starsi. Zapraszamy również zespoły rodzinne, najlepiej drużyny złożone z wielopokoleniowej rodziny.
Zapisy od godz. 9.00 na stadionie MOSiR w Gdańsku Zaspie przy ul. Meissnera. Początek turnieju o godz. 10.00.
Przypominamy, że zespołom niepełnoletnim, przez cały czas trwania turnieju musi towarzyszyć dorosły opiekun.
Przypomnijmy tytułu mistrzowskiego z czerwcowej edycji turnieju bronią piłkarki Czarni Pruszcz Gdański (na powyższym zdjęciu w czerwonych strojach)..
Fot. Włodzimierz Amerski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz