piątek, 17 czerwca 2016

Spotkanie z Kombii

Zaproszono mnie na spotkanie w sobotę 18 czerwca 2016 na godz. 18 do SOPOTEKI przy ul. Tadeusza Kościuszki 14 w Sopocie. 
 

Podczas tego spotkania Sławomir Łosowski (na powyższym zdjęciu z prawej) muzyk i rysownik, założyciel, lider, kompozytor i klawiszowiec zespołu KOMBI – przedstawi w rozmowie z Wojciechem Korzeniewskim (na zdjęciu z lewej), wieloletnim menedżerem KOMBI, historię tego zespołu.
Historię ciekawą i zaskakującą, zwłaszcza wobec powielanych przez media nieprawdziwych informacji na temat KOMBI. Korzeń czyli Korzeniewski w książce wywiadzie rzeka, sięga w pytaniach aż do dzieciństwa Łosowskiego, aby czytelnik mógł się więcej dowiedzieć o kompozytorze takich hitów jak „Słodkiego miłego życia”, „Kochać cię za późno”, „Przytul mnie”, „Taniec w słońcu” czy „Bez ograniczeń energii”, utworu będącego czołówką programu „5-10-15” w TVP.

Dowiemy się o dzieciństwie Łosowskiego pod znakiem rysowania i jego młodzieńczym wejściu w świat muzyki. Sławek opowie o założeniu zespołu, zmianie jego nazwy, zmianach stylu muzycznego oraz o kolejnych składach muzyków. Z pewnością opowie też o swoich kultowych klawiszach, o wielkich przebojach, a także o… niebezpiecznych przygodach w Casablance. 
W książce Łosowski przypomina fakty związane z ogoleniem głowy na łyso, nocach na lotnisku w Taszkiencie i karaluchach w zupie. Szczera historia zespołu opisana w książce przeplata się w opowieści artysty z dramatem w jego życiu rodzinnym. Książkę kończy informacja o „Nowym Albumie”, którego wydaniem zespół wkroczył w jubileuszowy rok 40-lecia istnienia KOMBI. Oprócz rozmowy obu zaprzyjaźnionych ze sobą panów będzie można też usłyszeć utwory zespołu Kombi.

Fot. Włodzimierz Amerski


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz