czwartek, 30 marca 2017

Konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2017

Rekordowej liczby 600 osób spodziewają się organizatorzy ósmej edycji konferencji Nowe Trendy w Turystyce! Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.00, a zakończy około 17.00. w piątek 31 marca 2017, w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.
Nowe Trendy w Turystyce, to jedna z największych w Polsce konferencji przeznaczonych dla branży turystycznej. Każdego roku organizatorzy dostosowują program w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiedzieć na zapotrzebowanie osób pracujących w szeroko rozumianej turystyce. Największy nacisk kładziony jest na zastosowanie nowoczesnych technologii i rozwiązań organizacyjnych – wszystko po to, aby jeszcze lepiej i bardziej profesjonalnie obsługiwać turystów i pozyskiwać klientów. Konferencję poprowadzi znany podróżnik i dziennikarz, Jarosław Kuźniar.
Wśród prelegentów, którzy potwierdzili swój udział znalazły się m.in. takie osoby jak: Mateusz Kusznierewicz, Jacek Rozenek, Piotr Bucki, Łukasz Żelezny, Monika Czaplicka, Daniel Kędzierski, Bjorn Troch i wielu innych, uznanych praktyków.
Podczas spotkania, jury składające się z ekspertów branży turystycznej i marketingowej, wybierze najlepszych z uczestników konkursu Tourism Trends Awards, który co roku wyróżnia tych, którzy w swojej pracy wprowadzają nowoczesne, innowacyjne i podążające za trendami rozwiązania.
Na sobotę 1 kwietnia zaplanowano trzy trasy Stady Tour po Gdańsku i Pomorzu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz