sobota, 25 marca 2017

Strzelające migawki barometrem fotogeniczności

Miss Polonia 2016 Izabella Krzan z Olsztyna, jako modelka z koroną na głowie, prezentowała kolekcję Michała Starosty, pełniącego funkcję dyrektora artystycznego Gali Mody i Bursztynu Amber Look. Ten uznany polski projektant mody, w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim do swojego pokazu DUNE, 24 marca 2017 sięgnął po jedną z najładniejszych Polek.
Po głośnych dźwiękach migawek spustowych od aparatów fotograficznych licznie akredytowanych przy tej imprezie fotoreporterów, można było od razu wywnioskować, jaka modelka i jaka kreacja wzbudziły ich największe zainteresowanie. Te charakterystyczne dźwięki, to doskonały barometr na to, co w ocenie wzrokowców jest ciekawe, ładne i fotogeniczne.
Zrobiło się też głośno od „strzelających”jak karabiny maszynowe aparatów fotograficznych, gdy na wybiegu pojawiła się zbyt skąpo ubrana modelka. Był to jeden z najlepiej zapowiadających się pokazów tego wieczoru - prezentacja kolekcji „Freedom” przygotowana z okazji 25-lecia Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych. Partnerem tej kolekcji było Miasto Gdańsk w ramach projektu „Gdańsk- Światową Stolicą Bursztynu”. W jej ramach swoje prace zaprezentowały trzy duety projektantów. Zapamiętana zostanie „skąpa” modelka.
Gospodarzami tego wieczoru w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim byli prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, któremu asystowała żona Magdalena, blondynka pochodząca ze Słupska, a także Andrzej Kasprzak, prezes zarządu Międzynarodowych Targów Gdańskich SA Zasiadali na podwyższeniu i honorowych miejscach.
Na gdańskiej Gali Mody i Bursztynu Amber Look nie mogło zabraknąć zasiadającej w pierwszym rzędzie, już wyszykowanej na nową zastępczynię prezydenta Gdańska ds. gospodarczych Aleksandry Dulkiewicz (na powyższym zdjęciu z prawej). Też jak znawczyni oceniała z sąsiadami niemal każdą prezentowaną kreację, biorąc chyba przykład od swego szefa prezydenta Pawła Adamowicza, który został określony za znawcę mody przez prowadzącego galę Conrado Moreno.
Chętnie robiono sobie pamiątkowe zdjęcia z Gali na tle ustawionego w teatralnym foyer baneru, czemu z zadowoleniem przyglądał się Michał Starost, pełniący funkcję dyrektora artystycznego Gali Mody i Bursztynu Amber Look. Przez chwilę asystowała mu i dała się nawet namówić do zrobienia podobnego wspólnego zdjęcia Joanna Czauderna-Szreter. dyrektor ds. marketingu MTG SA
Prawie pół godzinną przerwę podczas Gali, wielu gości wykorzystało na zrobienie sobie wspólnych pamiątkowych zdjęć na tle baneru Amber Look i wysłania fotek telefonami w świat do znajomych. To też doskonała promocja Gdańska!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz