sobota, 11 marca 2017

Trwa rejestracja na Nowe Trendy w Turystyce 2017

Rewelacja! Te pochwały kieruję do informatyków, którzy opracowali bardzo ciekawą i łatwą w obsłudze stronę internetową jednego z najważniejszych i największych wydarzeń branży turystycznej w Polsce – konferencji Nowe Trendy w Turystyce. Jej już ósma edycja odbędzie się w Gdańsku, w Europejskim Centrum Solidarności, w piątek 31 marca 2017. Czas do rozpoczęcia tej konferencji, co do sekundy, odmierza umieszczony na tej stronie zegar. Wystarczyło, że kliknąłem we wskazane na monitorze miejsce i po chwili na mego maila otrzymałem potwierdzenie akredytacji.
Gratulacje należą się także wystylizowanemu na włoskiego amanta Michałowi Brandtowi (na powyższym zdjęciu), koordynatorowi ds. mediów tej imprezy, bo akredytowanie i wyszukiwanie różnych informacji to sama przyjemność. Są odrębne działy, jak: rejestracja, program, prelegenci, konkurs TTA, strefa wystawcy, Study Tour czy Gdańsk na weekend. Przyznam, że z czymś podobnym spotkałem się już przy akredytacji na niektóre międzynarodowe imprezy organizowane w Sopocie.
Porównując, jakże z czymś innym mamy do czynienia w Gdyni. Jak akredytowałem się również poprzez internet na aktualnie odbywające się trzydniowe Kolosy (10-12 marca), to wynajęta do obsługi firma agencyjna Mart z Krakowa, wymagała wydrukowania, wypełnienia, opieczętowania, skanowania i mailowania formularza akredytacyjnego. To jest spełnienia tej całej już przestarzałej biurokracji. I po wysłaniu formularza otrzymałem odmowę akredytacji, ze stwierdzeniem, że wstęp dla publiczności, w tym jak rozumiem i dla dziennikarzy jest... wolny.
„Gościnne' miasto mego urodzenia nawet nie użyło słowa przepraszamy, ale do ustawienia się w długą kolejkę oczekujących na wejście na imprezę podróżniczą owszem odesłało.... 
Dziękuję, nie skorzystam. Już wolę bez problemów pójść na przesłuchania VI Gdańskiego Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego, odbywającego się w dniach 10-12 marca 2017, oraz na niedzielną galę w auli Politechniki Gdańskiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz